Materiałowe

rolety
Mielec

, woj. podkarpackie

Rolety tekstylne są jednym z często wybieranych rozwiązań służących do kontroli nasłonecznienia i nagrzewania pomieszczeń. Stanowią również element dekoracyjny wnętrza, umożliwiają zmianę charakteru wystroju pomieszczenia. Niezależnie czy są to rolety wolnowiszące czy w kasetkach z prowadnicami, charakteryzują się one prostotą i niezawodnością działania oraz szeroką gamą kolorystyczną osłon i tkanin możliwych do wyboru. Mogą to być materiały gładkie, żakardowe, przepuszczające światło, rozpraszające lub w pełni zaciemniające (podgumowane). Estetyczny wygląd oraz duża funkcjonalność produktu umożliwia szerokie zastosowanie w mieszkaniach, biurach, hotelach, restauracjach, etc.

Stosowane systemy:

system mini
system micro (w zabudowie)
system plus

Rozwiązaniem, które pozwoli na zacienienie wnętrza, zarówno biurowego, jak i mieszkalnego, są dostępne w naszym asortymencie rolety. Mielec oraz jego okolice to główny obszar, na którym świadczymy nasze usługi, aczkolwiek dzięki wprowadzeniu sprzedaży internetowej jesteśmy w stanie zaoferować nasze produkty klientom znajdującym się w innych częściach Polski. Wykorzystujemy trwałe, sprawdzone materiały, które nie blakną przez długi czas, dzięki czemu będą prezentować się estetycznie w każdym wnętrzu, w którym zawisną.

Nasze rolety tekstylne wykonywane są w jednym z trzech systemów – mini, micro oraz plus. W zależności od wybranego typu, mechanizm rozwijający oraz część materiału mogą być widoczne lub ukryte w minimalistycznym panelu. Materiał rolety oraz jej kolor również dostosowujemy do indywidualnych życzeń klientów, aby jak najlepiej odpowiadały ich potrzebom. Serdecznie zapraszamy do Malinia koło Mielca, gdzie znajduje się nasz punkt handlowy, w którym możliwe będzie bliższe zapoznanie się z produktami dostępnymi w naszej ofercie.