Okna
Mielec

, woj. podkarpackie

Okna pełnią w domu niezwykle ważną rolę. Dostarczają światła, stanowią dodatkową wentylację oraz chronią przed włamaniem. Bez odpowiedniego naświetlenia stajemy się śpiący i apatyczni, a nasz nastrój gwałtownie spada. Z kolei dobra wentylacja pomieszczenia oczyszcza powietrze z alergenów oraz może zapobiegać rozwojowi astmy. Dodatkowym aspektem jest również bezpieczeństwo – warto wybrać te okna, które dzięki swojej wzmocnionej budowie sprawią, że nasze domostwo będzie znacznie mniej narażone na włamania.

Poniżej przedstawiona oferta to produkty trwałe, zapewniające przewiew powietrza oraz rozświetlające każde pomieszczenie. Cechują się również wysokimi walorami estetycznymi. Warto wybrać te, które najbardziej odpowiadają naszym wymaganiom. Zapraszamy do siedziby Lukmet w Mielcu!

Nasza oferta:

Okna PCV Sonarol

Okna Sonarol to rozwiązanie charakteryzujące się dużą popularnością ze względu na wysokiej jakości izolację termiczną oraz odpornością na warunki pogodowe. Co więcej, jest to również produkt ekologiczny – może zostać poddany w 100% recyklingowi.

Zobacz ofertę

Okna PCV Veka

Okna cechujące się wysoką wytrzymałością nawet na duże skoki temperatur, na przykład od -2° do 16° C w ciągu jednego dnia. Veka to zaufany producent profili z klasy A. Dzięki temu są trwałe, stabilne oraz zapewniają dobre tłumienie hałasów z zewnątrz.

Zobacz ofertę

Okna drewniane Witraż

Witraż to producent okien, którego produkty są nie tylko wytrzymałe, ale również dzięki zastosowanym naturalnym surowcom, charakteryzują się pięknym wykończeniem. Okna pozwalają na zbliżenie się do natury, jednocześnie będąc idealnym uzupełnieniem prawie każdego wnętrza.

Zobacz ofertę

Okna dachowe Fakro

Okna dachowe Fakro to klasa sama w sobie. Ze względu na najwyższej jakości wykonanie, każdy dom zyska nie tylko wyśmienite właściwości termoizolacyjne, ale również dodatkowe bezpieczeństwo dzięki hartowanym szybom oraz wzmocnionym okuciom. Posiadają certyfikat TÜV.

Zobacz ofertę

Okna dachowe Okpol

Okpol jest producentem, którego produkty zyskały brązowe godło konkursu „Laur klienta 2009”. Okna te to niezawodny sposób na możliwie jak najlepsze wykorzystanie powierzchni oraz rozjaśnienie każdego ciemnego poddasza. Cechuje je wyjątkowa trwałość oraz łatwość obsługi.

Zobacz ofertę