Rolety zewnętrzne

Rolety, pozornie tylko służące ochronie przed światłem, są bardzo dokładnie skonstruowanym elementem domu, który odstrasza nieproszonych gości i gwarantuje spokój oraz prywatność. Co więcej, dzięki właściwie dobranym materiałom, z których są wykonane, rolety to także sposób na izolację termiczną. Latem ograniczą dostęp prażących promieni słonecznych i zamienią mieszkanie w kryjówkę przed upałem. Zimą natomiast, pomogą zniwelować niechciany przepływ powietrza i ograniczyć rachunki za ogrzewanie. Co więcej, w przypadku występowania szkodliwych czynników atmosferycznych, takich jak grad, deszcz czy śnieg, rolety stanowią doskonałą ochronę przez ich wpływem na stan okien.

Poniżej można znaleźć urozmaiconą ofertę profili charakteryzującą się różnorodnymi kolorami oraz grubościami. We wszystkich produktach zostało użyte trwałe aluminium o wysokiej jakości i dwuwarstwowa lakierowana powłoka odporna nawet na najbardziej wymagające wpływy atmosferyczne. Te rolety świetnie spisują się także jako sposób na odgrodzenie się od dźwięków zewnętrznych. Jest to możliwe, dzięki wypełnieniu konstrukcji pianką poliuretanową, która dodatkowo zwiększa ich stabilność.

Te rolety Aluprof, zarówno z napędem ręcznym oraz możliwością zastosowania sterowania elektrycznego, można zakupić odwiedzając nas w salonie w Maliniu koło Mielca.