Zewnętrzne, drewniane

drzwi
Mielec

, woj. podkarpackie

Agmar posiada w swojej ofercie drzwi, które poza spełnianiem swojej najważniejszej funkcji, stanowią również sposób na zapewnienie sobie wyższego poziomu bezpieczeństwa oraz spokoju. Ich trwałość i piękny wygląd zawdzięczają użyciu podstawowego materiału budulcowego znanego ludzkości od zawsze – drewna. Jest to surowiec wyjątkowy i różnorodny – ze względu na swoją niepowtarzalność, każdy wyrób z niego wykonany jest jedyny w swoim rodzaju. I takie właśnie między innymi są drzwi oferowane przez Agmar.

Agmar to firma, której nie jest obojętne środowisko naturalne. Produkując trwałe drzwi z drewna, doglądają, by zastosowane metody były ekologiczne – na przykład suszarnia zasilana jest za pomocą energii z farmy wiatrowej, a podczas malowania użyte są tylko farby przyjazne środowisku. Te trwałe, estetyczne i ekologiczne drzwi możesz zakupić w Maliniu koło Mielca.

W naszej ofercie znalazły się zarówno drzwi wewnętrzne, jak i zewnętrzne, które powstają ze sprawdzonego surowca. Marka Agmar jest cenionym producentem elementów drewnianych, stąd też jakość wykonywanych przez nią produktów niejednokrotnie przerasta oczekiwania klientów. Firma oferuje różnorodne modele drzwi zewnętrznych, które stanowią przykuwającą wzrok wizytówkę domu. Ich dodatkowe wzmocnienie zabezpieczy budynek przed wtargnięciami włamywaczy oraz ochroni go przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Poza drzwiami wejściowymi, w ofercie producenta znalazły się także te stosowane we wnętrzach. Do ich stworzenia wykorzystywane są najczęściej dąb lub sosna, w których umieszczone są wybrane przez klienta przeszklenia, dodające im walorów estetycznych. Kolor oraz styl klamek dobierany jest indywidualnie, podobnie jak skrzydła drzwi. Mielec, a dokładnie niewielka wieś Malinie na trasie do Tarnobrzegu, to miejsce, w którym zlokalizowany jest nasz punkt handlowy. Zapraszamy do niego wszystkich klientów z okolicy zainteresowanych nawiązaniem współpracy z naszą firmą.

Szczegóły na stronie producentów: