Drzwi wewnętrzne

W ostatnich latach obserwujemy wzmożone zainteresowanie drzwiami wewnętrznymi. Liczni producenci prześcigają się z wprowadzaniem nowych technologii i wzorów. Wybraliśmy dla Państwa 4 producentów.

  • DRE
  • VERTE
  • POL-SKONE
  • PORTA

Służymy naszą profesjonalną radą w kwestii wyboru najodpowiedniejszych w danym przypadku drzwi. Mielec i okolice stanowią nasz główny obszar działania, gdyż siedziba firmy Lukmet zlokalizowana jest w Maliniu. Dokonujemy starannej selekcji włączanych do asortymentu produktów, ponieważ ogromnie zależy nam na tym, aby każdy klient był w pełni zadowolony z zakupu i polecał nas innym.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że drzwi mają bardzo istotne zadanie, ponieważ zapewniają bezpieczeństwo osobom oraz mieniu znajdującemu się w budynku, więc dbamy o to, aby oferować Państwu tylko te z nich, które wyróżniają się wyjątkową trwałością. Ponadto, nie zapominamy także o ich walorach estetycznych i wybieramy produkty, które poza funkcją praktyczną, staną się również ozdobą domu czy innego obiektu. Jeśli potrzebne są Państwu jak najlepsze drzwi w Mielcu lub jego pobliżu, zapraszamy do Lukmet!

Szczegóły na stronie producenta: