Moskitiery

Moskitiery to najlepszy sposób, by chronić Twoje mieszkanie przed dostępem owadów. Dzięki swym szczelnym właściwościom, ekran daje doskonałą ochronę przed insektami, w pewnym stopniu zatrzymuje również pyłki roślinne i kurz. Ramkę moskitiery można bardzo łatwo montować na oknie. Konstrukcja zapewnia bezawaryjne użytkowanie. Siatki są odporne na warunki atmosferyczne (temperaturę, promienie UV i deszcz). Cechuje je estetyczny wygląd oraz szybki montaż. Siatki antyinsektowe znajdują zastosowanie we wszystkich typach okien oraz drzwi.

Produkujemy trzy systemy siatek antyinsektowych:

Rolowane – montowane na stałe moskitiery, których główną zaletą jest możliwość szybkiego zwinięcia siatki do kasetki znajdującej się nad oknem. Dostępne kolory kaset i prowadnic to biały i brązowy.

Ramkowe okienne – w tym systemie siatka rozpięta jest na stelażu (ramce) z aluminiowych profili i montowana w otworze okiennym za pomocą zaczepów. Siatkę można zdemontować i założyć w ciągu kilku minut. Dostępne kolory profili to biały, brązowy, złoty dąb i mahoń. Wykonujemy również moskitiery ramkowe do nietypowych okien o nietypowych kształtach (trapez lub trójkąt).

Ramkowe drzwiowe – montowane do ościeżnicy na zawiasach samodomykających. Siatka rozpięta na stelażu z profili aluminiowych o odpowiedniej grubości i sztywnośći. Otwierana przeważnie na zewnątrz, w przeciwną stronę niż skrzydło drzwi. Samodomykające zawiasy, magnesy i uszczelka szczotkowa dookoła stelaża sprawia, że użytkowanie produktu jest bardzo wygodne i zapewnia całkowite zabezpieczenie przed dostępem owadów. Dostępne kolory profili to biały, brązowy i złoty dąb.