Drzwi zewnętrzne stalowe

Drzwi zewnętrzne produkcji firmy MAR-TOM to trwała konstrukcja wypełniona płytą z polistyrenu spienionego. Dzięki wnętrzu, oferowane drzwi posiadają właściwości izolacji akustycznej i termicznej. Co więcej, aby estetyczne wykonanie nie zmieniło się pod wpływem szkodliwych warunków atmosferycznych (np. UV), trwała i wysokiej jakości ocynkowana blacha stalowa została wielokrotnie pokryta laminatem drewnopodobnym. Te wszystkie elementy sprawiają, że poniżej przedstawione drzwi firmy MAR-TOM świetnie będą prezentowały się niemalże w każdym budynku.

Te drzwi, ze względu na zastosowanie zamków trzybolcowych, pięciobolcowych i stałych bolców, są przeciwwyważeniowe. Można również zamontować różne klamki i wkładki, co dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa. Długoletnie prawidłowe funkcjonowanie oraz dodatkową szczelność drzwi można osiągnąć poprzez zainstalowanie dwóch uszczelek na ich obwodzie i specjalnych zawiasów z regulacją.

Poniżej zaprezentowane produkty firmy MAR-TOM sprzedawane są w różnych kolorach i wzorach – można również zamówić drzwi dwuskrzydłowe. Więcej informacji zainteresowane osoby uzyskają w salonie w Maliniu koło Mielca.

Szczegóły na stronie producentów: