Okna PCV Sonarol – PERFECTHERM

Okna PERFECTHERM to najnowocześniejsze rozwiązania zamknięte w dekoracyjnym kształcie. Dzięki nim, mogą Państwo nadać wnętrzu oryginalnego charakteru, jako że są niezwykle estetyczne i wykonane z dbałością o każdy szczegół. Rdzenie profili okiennych mają aż cztery barwy – brązową, karmelową, antracytową lub białą. Po otwarciu okna, można przekonać się jak doskonale współgrają one z aplikowaną okleiną i jak wspaniale wpisują się w nowoczesne aranżacje. Ponadto, dzięki temu, że zastosowana została niska przylga, powierzchnia szyby jest większa, co oznacza, że do wnętrza może wpaść więcej światła. Warto również wiedzieć, że okna PERFECTHERM spełniają wymogi stolarki pasywnej, ponieważ posiadają optymalną liczbę komór, pakiet trzyszybowy oraz dodatkową uszczelkę środkową w skrzydle i w ramie.

Zalety okien PERFECTHERM to na przykład:

  • Stylowy wygląd – występują dwa kształty skrzydła – niezlicowane i półzlicowane, co świetnie pasuje do nowoczesnego budownictwa.
  • Harmonijność – szeroka gama oklein kreuje niebywale harmonijne połączenie z czterema kolorami rdzenia.
  • Izolacja termiczna – dzięki sześciokomorowym profilom o głębokości zabudowy 80 mm i pakietom trzyszybowym 48 mm, wzbogaconym o ciepłą ramkę, okna PERFECTHERM rewelacyjnie utrzymują ciepło (0,78 W/m2K).
  • Szczelność – użycie aż trzech uszczelek w ramie i skrzydle zapobiega powstawaniu nieszczelności.
  • Bezpieczeństwo – pomagają chronić obiekt przed włamaniami dzięki niezwykle trwałej i przemyślanej konstrukcji, wzbogaconej o pakiety z szybą bezpieczną i zaczepy antywyważeniowe.
  • Niezawodność – można z nich korzystać przez wiele długich lat, ponieważ posiadają one okucia obwiedniowe prestiżowej marki MACO w najwyższej klasie antykorozyjności oraz profile okienne w klasie grubości A.

PERFECTHERM to z pewnością marka godna polecenia, jeśli interesują Państwa wyłącznie jak najlepsze okna. Mielec i okolice stanowią główny obszar działania naszej firmy i na tym terenie możemy dokonać bezpłatnego pomiaru w Państwa domu, a następnie przygotować i zamontować gotowy produkt. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Szczegóły na stronie producenta: